Kontakt

Försäljning

Meld deg på vårt nyhetsbrev her. 

Dra muspekaren över ditt område på kartan för att se vilken säljare du ska kontakta.

profilsystem erikthoren thommybergstrom davidhirvonen davidhirvonen billsvensson

Gustav Blom
Försäljning
Tel 042-38 02 38
Mobil 0709-21 27 38
gustav.blom@aluflex.se

Thommy Bergström
Försäljning
Tel 042-38 02 40
Mobil 0709-21 27 40
thommy.bergstrom@aluflex.se

Erik Thorén
Försäljning
Tel 042-38 02 42
Mobil 0709-21 27 42
erik.thoren@aluflex.se

 Tobias Nilsson
 Teknisksupport
 Tel 0704-21 27 46
 tobias.nilsson@aluflex.se

Johan Eriksson
Teknisksupport
Tel 0703-21 27 09
johan.eriksson@aluflex.se

Victor Winqvist
Teknisksupport
Tel 0703-21 27 35
victor.winqvist@aluflex.se

Patrik Hansson
Teknisksupport
Tel 0703-21 27 38
patrik.hansson@aluflex.se

Försäljning, Linjärt Sverige

Thomas Andersson
Produktsäljare Linjärt Sverige
Tel 042-38 02 53
Mobil 0709-21 73 61
thomas.andersson@aluflex.se

 Pål Hallengård
 Teknisksupport Linjärt
 Tel 0703-21 27 48
 pal.hallengard@aluflex.se

 

Projekttekniker

  Sven Axelsson
  Teknisksupport
  Tel 0703-21 27 08
  sven.axelsson@aluflex.se

 Espen Roth
 Teknisksupport
 Tel 0703- 21 27 46
 espen.roth@aluflex.se

 David Hansson
 Teknisksupport
 Tel 0704-21 27 44
 david.hansson@aluflex.se

Inköp

 Greger Hedenfelt
  Inköpare/QA
  Tel 0709-21 46 48
  greger.hedenfelt@aluflex.se

 

Innesälj

Fredrik Andersson 
Innesälj och order
Beställ gärna här på orders@aluflex.se
Tel 0709-21 27 89
fredrik.andersson@aluflex.se

 

Organisation

Fredrik Jönsson
VD
Tel 042-38 02 57
Mobil 0709-21 27 39
fredrik.jonsson@aluflex.se

Johan Lundgren
Ekonomichef
Tel 042-38 02 37
Mobil 0702-97 67 69
johan.lundgren@aluflex.se

Linda Malmberg
Ekonomi
Tel 0709-21 27 92
linda.malmberg@aluflex.se

Anette Ingvert
Ekonomi
Tel 0709-21 27 91
anette.ingvert@aluflex.se